Einar Forseth Coventry Cathedral skiss

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga/skiss till kyrkofönster - Coventry Cathedral, osignerad, 1960-tal, skiss på smörpapper, 127x45 cm, oramad

Skador

320567

2015-07-17