Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VASER, 2 st, porslin, Japan, 1900-tal, bär märkning, dekor i emaljfärger, höjd ca 30-31 cm
Bottenspricka, två hänklar med lagningar
320568
2015-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här