Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VASER, 2 st, porslin, Japan, 1900-tal, bär märkning, dekor i emaljfärger, höjd ca 30-31 cm

Bottenspricka, två hänklar med lagningar

320568

2015-07-17