Monogramisten CR oljemålning

Monogramisten CR oljemålning
Monogramisten CR oljemålning
Monogramisten CR oljemålning
Monogramisten CR oljemålning
Monogramisten CR oljemålning
Monogramisten CR oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONOGRAMISTEN C, Byskomakaren, monogramsignerad CR?, olja på duk, ca 45x61 cm

Märken efter spännram

320571

2015-07-17