Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONOGRAMISTEN C, Byskomakaren, monogramsignerad CR?, olja på duk, ca 45x61 cm
Märken efter spännram
320571
2015-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här