Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, grönmålade med patinerade metallbetslag, höjd ca 72, 47x40 cm

Smärre slitage

320576

2015-07-17