Byrå och spegel

Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel
Byrå och spegel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, SPEGEL, gustviansk stil, 1900-talets andra hälft, grönmålade, byrå med patinerade metallbeslag och 5 lådor, höjd ca 108, 42x81 cm, spegelns mått 69,5x49,5 cm

Smärre slitage

320577

2015-07-17