Laure Albin Gulliot fotografier
2015-07-18
320603
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LAURE ALBIN GULLIOT, "Paris", 20 fotoreproduktioner, limiterad upplaga om 700 ex, numrerat 302, bladstorlek 40x29 cm
Skador och slitage, saknar titelblad samt text