Spelbord sengustavianskt
2015-08-31
320630
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, sengustavianskt, omkring 1800, fanérat med mahogny, fronten med låda, höjd 76, 93 x 46 cm
Slitage, ytskador, slagna ben, nyckel saknas