Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, omkring 1800, fanérat med mahogny, fronten med låda, höjd 76, 93 x 46 cm

Slitage, ytskador, slagna ben, nyckel saknas

320630

2015-08-31