Bordspendyl empire
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSPENDYL, empire, vitemaljerad urtavla med romerska siffror Gerolamo Amadeo a Génes, förgylld brons, urhus flankerat av antikiserad kvinna, höjd ca 37 cm
Lös dekordel, tavla med skador
320633
2015-07-18