Kristina Abelli Elander litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTINA ABELLI ELANDER (född 1952): (2) Frukost, signerade och daterade Kristina A Elander 89, färlitografier, samramade, ca 37x26 cm vardera

320637

2015-07-18