Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, väggfat, vas, fajans, med studiohanden, märkta G/38 samt R/38, 35x17 resp 15 cm,
Bruksslitage, vasen med invändig krackelyr
320639
2015-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här