Väggfat och vas Stig Lindberg

Väggfat och vas Stig Lindberg
Väggfat och vas Stig Lindberg
Väggfat och vas Stig Lindberg
Väggfat och vas Stig Lindberg
Väggfat och vas Stig Lindberg
Väggfat och vas Stig Lindberg
Väggfat och vas Stig Lindberg
Väggfat och vas Stig Lindberg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, väggfat, vas, fajans, med studiohanden, märkta G/38 samt R/38, 35x17 resp 15 cm,

Bruksslitage, vasen med invändig krackelyr

320639

2015-07-18