Peter Åström litografi

Peter Åström litografi
Peter Åström litografi
Peter Åström litografi
Peter Åström litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Komposition, signerad och daterad 1988, IV / IIX, färglitografi, ca 104x74 cm, oramad

Oramad

320650

2015-07-18