Engelsk fåtölj

Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj
Engelsk fåtölj

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, England, Louis quinze-stil, skinnklädsel, pärlspikad dekor, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

320651

2015-07-18