Lars Lerin

Lars Lerin
Lars Lerin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Gårdsarbete, signerad Lars Lerin, numrerad 69/310, litografi, 60x50 cm

320654

2015-07-18