Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Desstilat", signerad Björn Wessman 94, 184270, färglitografi, 54x54 cm
320664
2015-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här