Jan Sigfrid Carlsson Alfons oljemålning
2015-07-19
320670
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Alfons 68, olja på pannå, 79x39 cm