Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SINDING CHRISTENSEN, Jens (Danmark 1888-1980): Stockhoms Stadshus, signerad C. J. Sinding, olja på duk, 67x48 cm

320679

2015-07-19