Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BILL BELAIEFF (1915-1979), Par i hamn - Illustration till Norsk Ukeblad, signerad Bill Belaieff, blandteknik, ca 44x33 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Fläckar
320694
2015-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här