Bil Belaieff 1950-60-tal

Bil Belaieff 1950-60-tal
Bil Belaieff 1950-60-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILL BELAIEFF (1915-1979), Par i hamn - Illustration till Norsk Ukeblad, signerad Bill Belaieff, blandteknik, ca 44x33 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar

320694

2015-07-19