Akvarell Kina

Akvarell Kina
Akvarell Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL på tyg, Kina, 1800-tal eller äldre, motiv med apa och häst, 25x26 cm

Skador

320695

2015-07-19