Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BILL BELAIEFF (1915-1979), Par, den röda mattan, märkt Belaief, - Illustration 1950-60-tal, Belaieff, blandteknik, 46x33 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Ytslitage
320697
2015-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här