Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BILL BELAIEFF (1915-1979), Vic och Liz - Illustration Norsk Ukeblad, osignerad, blandteknik, 51x36 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Hål efter häftstift, fläckar
320698
2015-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här