Folke Persson olejmålning

Folke Persson olejmålning
Folke Persson olejmålning
Folke Persson olejmålning
Folke Persson olejmålning
Folke Persson olejmålning
Folke Persson olejmålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE PERSSON (1905-1964): Landskap med väderkvarn, signerad Folke P, à tergo 1953, olja på pannå, 55x46 cm

320699

2015-07-25