Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
BILL BELAIEFF (1915-1979), Alven fra Brasil - Illustration Norsk Ukeblad, osignerad, blandteknik, ca 40x31 cm , oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Fläckar
320700
2015-07-19