Bill Belaieff 1950-60-tal

Bill Belaieff 1950-60-tal
Bill Belaieff 1950-60-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

BILL BELAIEFF (1915-1979), Alven fra Brasil - Illustration Norsk Ukeblad, osignerad, blandteknik, ca 40x31 cm , oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar

320700

2015-07-19