Bill Belaieff 1950-60-tal

Bill Belaieff 1950-60-tal
Bill Belaieff 1950-60-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BILL BELAIEFF (1915-1979) Äventyr - Illustration, signerad B Belaieff, blandteknik, 70x50 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, hål efter häftstift

320701

2015-07-19