Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
BILL BELAIEFF (1915-1979) (2) Man i grön kavaj samt Undulaten- Illustration, osignerade, blandteknik, 44x34 resp 47x37 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Fläckar
320705
2015-07-19