Bill Belaieff 1950-60 -tal illustration

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

BILL BELAIEFF (1915-1979) (2) Man i grön kavaj samt Undulaten- Illustration, osignerade, blandteknik, 44x34 resp 47x37 cm, oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar

320705

2015-07-19