Bill Belaieff 1950-60-tal illustration

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BILL BELAIEFF (1915-1979) (totalt 3) Bilfärd - Illustration, 1 signerad Bill Belaieff, blandteknik, 33x34 resp 43x32 cm, samt Bil regnr A1951, ett bemålat tryck, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, slitage

320708

2015-07-19