Bill Belaieff 1950-60-tal illustration
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BILL BELAIEFF (1915-1979), (2) Dam med flor samt Mor och barn - Illustration., 1 signerad Belaieff, blandteknik, 40x61 resp 48x34 cm, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj
1 med mindre reva, fläckar/veck
320710
2015-07-19