Bill Belaieff 1950-60-tal illustration

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

BILL BELAIEFF (1915-1979), (2) Dam med flor samt Mor och barn - Illustration., 1 signerad Belaieff, blandteknik, 40x61 resp 48x34 cm, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

1 med mindre reva, fläckar/veck

320710

2015-07-19