Bill Belaieff 1950-60-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BILL BELAIEFF (1915-1979), (6) Illustrationer/skisser bla "Staff nurse at St Laura´s" , 2 signerade Belaieff, blandteknik, varierande mått, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador, fläckor
320711
2015-07-19