Erling Gulbrandsen oljemålning
Vollendet
2015-07-19
320720
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ERLING GULBRANDSEN (son till Olaf, född 1894): Fartygsporträtt - "Tom", signerad och E Gulbrandsen Oslo, olja på pannå, 19,5x35,5 cm
Smärre ytskador, , smärre fläckar