Svetoslav Novossadiouk oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and a bonnet), monogramsignerad NS., med hela namnet och datering a tergo, olja på duk, 50x60 cm

320724

2015-07-19