Svampdosa silver Gävle

Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle
Svampdosa silver Gävle

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

SVAMPDOSA, silver, Samuel Lundal, Gävle 1700-talets mitt, invändigt förgylld, höjd ca 3,5 cm

320727

2015-07-27