Märkduk 1801

Märkduk 1801
Märkduk 1801
Märkduk 1801
Märkduk 1801

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄRKDUK, daterad 1801, infälld i bricka med handtag i mässing, ca 34x32 cm

Blekt, smäre slitage

320730

2015-07-20