Lauren Casimir oljemålning

Lauren Casimir oljemålning
Lauren Casimir oljemålning
Lauren Casimir oljemålning
Lauren Casimir oljemålning
Lauren Casimir oljemålning
Lauren Casimir oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAURENT CASIMIR (Haiti 1928-1990): Mansporträtt, signerad Casimir, olja på duk, ca 40x30 cm

Mindre dukskada

320731

2015-07-20