Byrå 1800-talets slut
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERRBYRÅ, 6-lådig, 1800-talets slut, valnöt och rotfanér, stämpel på baksidan "C. M. Olsson Drottninggatan 82 Stockholm", draghandtag i mässing, höjd ca 153, 89 x 57,5 cm
Brukslitage, nyckel saknas
320733
2015-07-20