Byrå 1800-talets slut

Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERRBYRÅ, 6-lådig, 1800-talets slut, valnöt och rotfanér, stämpel på baksidan "C. M. Olsson Drottninggatan 82 Stockholm", draghandtag i mässing, höjd ca 153, 89 x 57,5 cm

Brukslitage, nyckel saknas

320733

2015-07-20