Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i försilvrad mässing, behängd med olikslipade prismor i bergkristall, för 7 ljuspunkter, höjd ca 124 cm
Saknar ljusmanschetter, nagg
320735
2015-07-22