Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i försilvrad mässing, behängd med olikslipade prismor i bergkristall, för 7 ljuspunkter, höjd ca 124 cm

Saknar ljusmanschetter, nagg

320735

2015-07-22