Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Styvmorsvioler, signerad och daterad i trycket Sven Erixson -49, grafiskt blad, bladmått ca 51X45,5 cm, ramad
320746
2015-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här