Sven Erixon

Sven Erixon
Sven Erixon
Sven Erixon
Sven Erixon

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Styvmorsvioler, signerad och daterad i trycket Sven Erixson -49, grafiskt blad, bladmått ca 51X45,5 cm, ramad

320746

2015-07-20