Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg  akvareller
Fredrik Isberg  akvareller
Fredrik Isberg  akvareller
Fredrik Isberg  akvareller

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK ISBERG (1846-1909): Stockholmsmotiv, ´´Kjeryerska huset´´, monogramsignerad FS, akvarell, ca 10x15,5 cm

320747

2015-07-20