Werner Pfeiffer färglitografi
Valmis
2015-07-22
320751
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PFEIFFER, Werner (f.1946): "Round About", signerad, A.P., färglitografi, bladmått 70x55 cm