Werner Pfeiffer färglitografi

Werner Pfeiffer färglitografi
Werner Pfeiffer färglitografi
Werner Pfeiffer färglitografi
Werner Pfeiffer färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PFEIFFER, Werner (f.1946): "Round About", signerad, A.P., färglitografi, bladmått 70x55 cm

320751

2015-07-22