Mårten Andersson gouache

Mårten Andersson gouache
Mårten Andersson gouache
Mårten Andersson gouache
Mårten Andersson gouache

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934), Litet lusthus, signerad och daterad Mårten A 1975, gouache, ca 16x11 cm

320753

2015-07-20