Takarmaturer 1 par

Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par
Takarmaturer 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

TAKARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, sannolikt Hans Annell & Hans-Agne Jacobsson, i form av fotogenlampor, kupor med dekor av meanderslinga, höjd 82, diameter 73 cm
PROVENIENS: Östermalmskällaren

Kuntoraportti

Saknar en kupa, nagg kan förekomma

320767

Päivämäärä:

2015-07-20