Väggur 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGPENDYL 1800-talets andra hälft, sk Droppur, fanérat i valnöt, delvis skulpterad dekor, höjd ca 65 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Nyckel saknas, skador, fanérbortfall
320772
2015-07-21