Ytterfoder 1 par klädda med äldre kakel
Vollendet
2015-07-20
320780
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
YTTERFODER, 1 par, terracotta, klädda med äldre kakel från 1800-talet, höjd ca 20 cm
Nagg