Skålar 3 st terracotta

Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta
Skålar 3 st terracotta

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅLAR, 3 st., terracotta/lergods, 1700/1800-tal, Sicilien, diameter ca 34, 36 respektive 44 cm

Nagg

320783

2015-07-20