Brasställ mässing

Brasställ mässing
Brasställ mässing
Brasställ mässing
Brasställ mässing
Brasställ mässing
Brasställ mässing
Brasställ mässing
Brasställ mässing

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSTÄLL, 1900-talets andra hälft, 3-delad, stomme i mässing, rökfärgat glas, BRASUTENSILIER, 1900-talets andra hälft, detaljer i mässing, brasställets mått höjd ca 65, totallängd 94 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320788

2015-07-21