Brasställ mässing
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRASSTÄLL, 1900-talets andra hälft, 3-delad, stomme i mässing, rökfärgat glas, BRASUTENSILIER, 1900-talets andra hälft, detaljer i mässing, brasställets mått höjd ca 65, totallängd 94 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
320788
2015-07-21