Karin Mamma Andersson mfl

Karin Mamma Andersson mfl
Karin Mamma Andersson mfl

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962) / AMALIA ÅRFELT (född 1969) / ROLF STEINBERG (1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, p.t, bladmått ca 47 x 56 cm, oramad

320806

2015-07-20