Karin Mamma Andersson mfl
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962) / AMALIA ÅRFELT (född 1969) / ROLF STEINBERG (1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, pt, bladmått ca 47 x 56 cm, oramad
Kuntoraportti
Smärre hanteringsveck
320808
Päivämäärä:
2015-07-31