Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLFAT, STEKFAT, 1 par, MINIATYRTERRIN, SALTKAR, ASSIETTER, 1 par, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i imari
Skador
320813
2015-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här