Fat miniatyrterrin saltkar

Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar
Fat miniatyrterrin saltkar

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, STEKFAT, 1 par, MINIATYRTERRIN, SALTKAR, ASSIETTER, 1 par, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i imari

Skador

320813

2015-07-21